Ogłoszenie

Klan został rozwiązany. Więcej informacji na ChatBoxie.

#1 2010-06-04 21:13:18

Aroo

Leader

Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 38
Punktów :   

Hamachi

Udało mi się przekierować porty a tym samym możecie połączyć się na moje zewnętrzne IP bez Hamachi. Temat nieważny ;]
Problem.
Jako że mam wewnętrzne IP, każdy, by połączyć się z moim serwerem musi połączyć się wpierw przez Hamachi, nie jest to trudna sztuka, Hamachi startuje razem ze startem systemu a także automatycznie łączy się z siecią do której wcześniej dołączyliśmy, więc wystarczy raz się połączyć, a potem mamy spokój ;]
Jak to działa?
Opiszę krok po kroku co zrobić by połączyć się z moją siecią w Hamachi.
1. Pobieramy
http://www.instalki.pl/programy/download_c/89/1858.html
2. Instalujemy
Po prostu klikamy dwa razy w ściągnięty plik i postępujemy zgodnie z instrukcjami zawartymi w instalatorze. To chyba nie takie trudne ;]
3. Uruchamiamy zainstalowany program.
4. Wpisujemy swój nick (obojętnie jaki, najlepiej taki jak w Soldacie).
5. Na górze mamy zakładkę Sieć, klikamy w nią a następnie wybieramy "Dołącz do istniejącej sieci.."
6. W polu "ID sieci" wpisujemy "soldzik" a w pole "Hasło sieciowe" wbijamy "aroo"
7. Brawo, dołączyłeś do sieci, teraz tylko zgadamy się na forum lub na gg gdzie podam Ci IP serwera i możemy grać ;]
Udało mi się przekierować porty a tym samym możecie połączyć się na moje zewnętrzne IP bez Hamachi. Temat nieważny ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tsim.pun.pl www.narutowarsmax.pun.pl www.biotechnologia-kul.pun.pl www.6brygada.pun.pl www.pytam.pun.pl